Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

Bahis Siteleri Sikayet sitesi hoşgeldiniz lütfen sizlerden istenilen bilgileri eksizsiz olarak giriniz en kısa sürede ekibimiz sizinle irtibata geçecektir

Artemisbet Güvenilir Mi

Artemisbet sitesinin de ilk olarak gelen soru seçeneklerinden bir tanesi üyelik ve para yatırma işlemlerinin yapılmadan önce Artemisbet güvenilir mi şeklinde gelmektedir. Bu sitenin güvenilir olup olmadığını bizlere gösteren en önemli nedenlerden bir tanesi sitenin içerisinde yer alan lisans durumudur. Bu lisans durumunu incelemeye aldığımızda görmekteyiz ki kişilere hizmetler Curacao tarafından sağlanan 8048/JAZ numaralı bir lisans ile sağlanıyor. 2001 senesinden bu yana site içerisinde bu lisansının bu isim tarafından verilmesi, şirket kapsamında bilinen bir şirket bünyesinde hizmetlerinin bulunması sitenin güvenilir olduğunu bizlere gösterebilmektedir. Bu güvenilirlik bilgilerine erişimler sitenin girişlerinin ardından en alt kısmında konumlandırılmış durumdadır.

Artemisbet Ödemeleri Güvenilir Mi

Artemisbet ödemeleri güvenilir mi sorusu ikinci olarak gelen önemli sorulardan bir tanesi. Çünkü ödeme işlemleri olarak da bilinen bu para çekme işlemlerinde kişilerin kazançları elde ettikleri bir durum olduğu için merak uyandırması normal. Bu soruya da sitenin lisansından yola çıkarak cevap verebilmek mümkün. Hem lisanslı oluşu hem de TL nakit, Neteller, Ecopayz, kredi kartı, Paykasa, Astropay gibi güvenilir ödeme yöntemlerine sahip olması sitenin güvenilirlik durumunu arttıran durumlar arasında gözlemlenebilmekte.

Artemisbet Canlı Destek Cevap Veriyor Mu

İletişim durumu açısından incelediğimizde sitenin en alt sağ kısmında canlı destek hattının bulunduğunu görmekteyiz. Artemisbet canlı destek cevap veriyor mu? Müşterileri ile ilgisi nasıl? Bu tür sorular yine güvenilirlik başlığında gelen soru seçenekleri arasında yer alıyor. Bakıldığında kişilere bu servisin 7/24 hizmet verdiğini, herhangi bir problemin oluşmadığını görebilmek mümkün. Yani kişiler ile ilgiler de sağlanıyor lisansından dolayı aynı zamanda. Bir de Whatsapp üzerinden bir canlı destek hattı sunulmuş durumda sitede.

Artemisbet Üyeliklerde Sorun Çıkıyor Mu

Sitenin ilk işlem seçeneği olan üyelik işlemleri için Artemisbet üyeliklerde sorun çıkıyor mu sorusunun da cevaplanması gerekiyor. Sitenin üyelik işlemleri kayıt adlı sekmesinden gerçekleşirken kişilerin genel olarak merak ettiği iletişim bilgilerinin ve benzer durumlarının bu siteye verilmesi güvenilir mi şeklindedir. Sitenin üyeliklerine ait tüm bilgiler 3. Kişiler ile paylaşılmadığı için güvenle bilgiler verilebilir ve bir sorun çıkmaz diyebilmek mümkün.

Cevap yaz

Türkiye\'nin başkenti neresidir? ( Ankara )

Amare Global Türkiye