Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

Bahis Siteleri Sikayet sitesi hoşgeldiniz lütfen sizlerden istenilen bilgileri eksizsiz olarak giriniz en kısa sürede ekibimiz sizinle irtibata geçecektir

Ossobet Hoşgeldin Bonusumu Vermedi

Ossobet sitesi ile çalışmaya başladığınız anda, yani ilk defa hesap açtığınız anda, sizlere verileceği söylenen bir hoşgeldin bonusu bulunmaktadır.  Bu, site yönetiminin ifadesidir ve ön plana çıkan en önemli  reklam olarak dikkatleri çekmektedir. İlk bakışta cazip gelen bu imkandan yararlanmak için, Ossobet sitesine üye olmayı ve ilk para yatırma işlemini yapmayı düşünebilirsiniz. Ancak bu durumda bir kez daha düşünmenizi, üyelerin yapmış olduğu paylaşımlar üzerinden elde edebileceğiniz bilgiler doğrultusunda hareket etmenizi tavsiye etmekteyiz. Ossobet sitesi hakkında ve  vereceğini söylediği hoşgeldin bonusu hakkında bir araştırma yapar iseniz, karşınıza Ossobet hoşgeldin bonusumu vermedi şeklinde bir ifadenin çıktığını görebilirsiniz. Sitenin promosyon kampanyası ile uygulaması arasında büyük farklar bulunmaktadır.

Ossobet Hoşgeldin Bonusu Veriyor mu?

Ossobet sitesinin farklı promosyon anlayışlarını gündeme getirmeye çalıştığı görülmektedir. Daha fazla üye ile çalışmak ve şirketin kar oranını arttırmak amacı ile gündeme getirilen bir reklam politikasının içerisinde, bu tip ifadeler yer almaktadır. Özellik ile hoşgeldin bonusu konusunda ön plana çıkmaya çalışan sitenin olumsuz bir tavır sergilediği, net bir şekilde görülebilmektedir. Ossobet hoşgeldin bonusu veriyor mu? Baktığınız zaman böyle bir bonus seçeneğinin olduğunu görebilirsiniz. Ancak yeni üye olsanız da, ilk defa hesabınıza şartlar dahilinde para yatırmış olsanız da, bu hoşgeldin bonusunun hesaplarınızı aktarılmadığını görebilirsiniz.

Ossobet Neden Hoşgeldin Bonusu Vermiyor?

Ossobet sitesinin üyelerine hoşgeldin bonusunu vermeyi vaat ettiğini, kampanyaları arasında ya da promosyonları, arasında görebilirsiniz. Söylendiğine göre yapılacak ilk para yatırma işlemi karşılığında, canlı destek hattı üzerinden talep edilen hoşgeldin bonusu, üye hesaplarına aktarılmaktadır. Bu yazılı bir metindir, üyelerin karşısına çıkan ifadelerdir. Ancak gerçekten üye olur, ilk defa hesabınıza parayı yatırır ve canlı destek hattı ile bağlantı kurarsanız, bu bonusu alamayacağınızı görebilirsiniz. Peki Ossobet neden hoşgeldin bonusu vermiyor? Bunun karşısında bir cevap bulunmamaktadır. Hoşgeldin bonusunun detaylarına girdiğinizde, gördüğünüz bütün işlemler, ilk para yatırma işlemi, minimum limitte yatırım işlemi, canlı destek hattı ile bağlantı sağlanması, yatırılan paradan sonra, hiçbir şekilde kullanılmadan canlı destek hattına ulaşılması gibi tüm kuralları yerine getirebilirsiniz. Ancak ne yaparsanız yapın, hoşgeldin bonusu olarak ifade edilen promosyonu alamazsınız.

Ossobet Hoşgeldin Bonusu Çekiliyor mu?

Ossobet sitesinin ilk yatırım ya da hoşgeldin olarak ifade edilen bonusunu nakit olarak çekemezsiniz. Ossobet hoşgeldin bonusu çekiliyor mu? Kurallara baktığınızda, çevrim işlemini yaptıktan sonra çekebileceğiniz ifade edilmektedir. Ancak ne hoşgeldin bonusu alabilirsiniz ne Çevrim işlemini yapabilirsiniz. Ne de bu bonusu nakit olarak çekme hakkını elde edebilirsiniz.

Cevap yaz

Türkiye\'nin başkenti neresidir? ( Ankara )

Farmasi