Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

Bahis Siteleri Sikayet sitesi hoşgeldiniz lütfen sizlerden istenilen bilgileri eksizsiz olarak giriniz en kısa sürede ekibimiz sizinle irtibata geçecektir

Princessbet Ödeme Sorunu

Müşterilerine tam olarak 2016 senesinden bu yana hizmet veren bu ismin incelemesine ilk olarak vermiş olduğu hizmetlerindeki şirket bilgileri ile başlangıç gösterebiliriz. Bu bilgilerine bakıldığında da ilk olarak lisans ve alt yapılarından bahsedebiliyoruz. Sitede lisans Curacao hükümeti tarafından 8048/JAZ numarası ile sağlanmış durumda. Aynı zamanda bir de alt yapı olarak teknik açıdan Pronet Gaming ismi ile karşılaşırken ürünler kapsamında da Netent, Xprogaming, Poker Klas, Evolution Gaming, Bet Games, Ezugi, Bet Soft, Lucky Streak gibi isimler ile karşılaşabiliyoruz. Üyelik işlemlerinde ya da Princessbet ödeme sorunu olarak herhangi bir işlem sorunu da bulunmayan sitenin girişlerinin ardından bu bilgilerine en alt kısmındaki bölümlerden erişimler sağlanabiliyor.

Princessbet Para Yatırma

Sitenin hizmet seçeneklerinden yararlanmak için bilindiği üzere ilk olarak üyeliklerin daha sonrasında Princessbet para yatırma işlemlerinin gerçekleşmesi gerekmekte. Site müşterilerine para yatırma işlemlerinde banka havalesi ve Neteller yöntemlerini sunmakta. Banka havalesi ile minimum 100 TL yatırım yapılırken Neteller ile bu limit 20 Dolar olarak belirlenmiş.

Princessbet Para Çekme

Sitenin işlem seçeneklerinden en önemlilerinden bir tanesi de para çekme işlemleridir. Bu Princessbet para çekme işlemleri için de çeşitli yöntemlerin belirlenmiş olduğunu görüyoruz. Bu yöntemlere bakıldığında kredi kartı ve banka havalesi ile işlemlerin gerçekleştiğini görmekteyiz. Bu yöntemler ile de minimum olarak site içerisinden 200 TL çekim işlemleri gerçekleştirilebilir. Özellikle bu çekimlerde dikkat edilmesi gereken durum eğer bonuslar da çekimlerde kullanılmak isteniyorsa bu bonusların çevrim kurallarının yapıldığında dikkat edilmesi gerekmekte.

Princessbet Banka Hesap

Site içerisinde genel olarak her iki işlemde de gerçekleştirilen yöntem aslında banka havalesi yöntemidir. Para yatırma işlemlerinde banka havalesi yöntemi ile işlemler gerçekleştirilmek isteniyorsa öncelikli olarak Princessbet banka hesap numaralarının siteden istenmesi gerekmekte. Bu hesap bilgilerine erişimler sitenin canlı destek hattından 7/24 şeklinde gerçekleştirilebiliyor. Para çekme işlemlerinde de üyelik işlemlerinden sonra bilgilerim kısmında banka hesap numaraları belirtildikten sonra bu hesap numaralarına kuralların gerçekleştirilmesinin ardından direk olarak aktarımlar müşterilerin hesaplarına site tarafından yapılabiliyor. Herhangi bir şekilde bu nedenle de Princessbet şikayet gibi durumların bu işlem seçeneklerinde bulunmadığını söyleyebiliyoruz.

Cevap yaz

Türkiye\'nin başkenti neresidir? ( Ankara )

Amare Global Türkiye