Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

Bahis Siteleri Sikayet sitesi hoşgeldiniz lütfen sizlerden istenilen bilgileri eksizsiz olarak giriniz en kısa sürede ekibimiz sizinle irtibata geçecektir

Uzaybet Güvenilir Mi

Siteye girişlerin ardından özellikle üyelik ve çeşitli finansal işlemlerin öncesinde gelen ilk soru seçeneğinin Uzaybet güvenilir mi şeklinde geldiğini görmekteyiz. Bu sitenin güvenilir olup olmadığını araştırmak için öncelikli olarak lisans durumu incelenmelidir. Site içerisinde yer alan bu lisans durumuna baktığımızda Curacao tarafından bir lisansının bulunduğunu, 1668/JAZ olarak da lisans numarasının belirlendiğini görüyoruz. Bunun yanında Uzaybet ismi müşterilerine kaliteli bir şekilde hizmet de sunmakta. Ödeme işlemleri de tabi ki bu güvenilirlik kapsamında oldukça önemli bir durum olup bu işlemleri incelediğimizde sitenin müşterine oldukça güvenilir isimlerden oluşan bir ödeme yöntemleri tablosu çizdiğini görüyoruz. Tüm bu bilgiler ışığında sitenin güvenilir olduğunu direk olarak söyleyebilmekteyiz.

Uzaybet Şikayet

Müşteri hizmetleri kapsamında bakıldığında da bu sitenin müşterilerine bir canlı destek hattı sunduğunu görebilmek mümkün. Site içerisinde yer alan bu canlı destek hattına ait sekme sitenin en alt sağ kısmında konumlandırılmış. Konumlandırılan bu sekmeye bakıldığında sitenin tüm Uzaybet şikayet ya da problemlerinin buradan kabul edildiğini görüyoruz. Aynı zamanda site içerisinde oluşabilecek herhangi bir problem durumunda hem şikayetler hem de yardım seçenekleri direk olarak buradan sağlanırken müşteriler herhangi bir şekilde mağdur edilmiyor. Tüm bu bilgilerin dışında bir de site içerisinde merak edilen şirket ve benzer konular hakkındaki daha fazla bilgilere de erişimlerin buradan sağlanabileceğini görüyoruz.

Uzaybet Yeni Giriş Adresi

Siteye yapılacak olan girişlerde bir noktanın bilinmesi gerekmekte. Uzaybet yeni giriş adresi Uzaybet5 olarak değiştirildi. Site içerisinde yaşanan bu isim değişikliğinin herhangi bir şekilde siteyi olumsuz olarak etkilemediğini söyleyebilmekteyiz. Bu isim değişikliğindeki temel sebep de aslında şirket bilgisinden kaynaklanıyor. Bu şirket bilgisine bakıldığında sitenin Global Play Holding Limited şirketi bünyesinde 1899764 numarası ile hizmet sağladığını görüyoruz. Bu bilgiye bakıldığında sitenin şirketinin Türkiye piyasasında yer almadığını görebilmek mümkün. Bu durum da tabi ki BTK tarafından dikkatleri çeken bir durum olduğundan sitenin girişlerine erişim engelleri getirilmiş. Bu erişim engellerinden kurtulmak için de her sitede olduğu gibi burada da yeni giriş adresi yöntemi kullanılmış.

Cevap yaz

Türkiye\'nin başkenti neresidir? ( Ankara )

Amare Global Türkiye