Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

Bahis Siteleri Sikayet sitesi hoşgeldiniz lütfen sizlerden istenilen bilgileri eksizsiz olarak giriniz en kısa sürede ekibimiz sizinle irtibata geçecektir

Youwin Para Çekme Şikayetleri

Youwin sitesinin içerisinde yer alan bilgiler değerlendirilmeye alındığında bu site içerisinde müşterilere 2015 senesinde hizmetlerin verilmeye başlandığı görülmektedir. Bu belirtilen tarihten itibaren site içerisinde müşterilere aynı zamanda Winunited Limited şirketi bünyesinde hizmetlerin sunulduğu da görülmektedir ve şirket kayıt numarası da C35409 olarak belirtilmiştir. Sitede Malta tarafından sağlanan bir lisans ile karşılaşılmaktadır. Bu lisans hem sitenin hizmetlerini hem de işlem seçeneklerini koruma altına almaktadır ve Youwin para çekme şikayetleri de bu şekilde oluşmamaktadır. Bu tarz bilgilere erişim sağlamak isteyen kişiler sitenin alt kısmındaki dipnot bölümünü değerlendirebilirler.

Youwin Para Çekme Yöntemleri

Para çekme işlemleri için görüldüğü üzere site içerisinde çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Youwin para çekme yöntemleri dikkate alındığında bu sitede Cepbank, Astropay, kredi kartı ve banka havalesi yöntemleri ile işlemlerin gerçekleştirilebildiği görülmektedir. Yöntemlerin her birine ait farklı limitler belirlenerek aynı zamanda kişilere ek seçenek şansı da sunulmuş durumdadır.

Youwin Çekimlerinde Belge Talebi

Site içerisinde yer alan çekim işlemlerinde Youwin çekimlerinde belge talebi yalnızca kredi kartı yöntemi ile gerçekleştirilecek olan işlemler için bulunmaktadır. Bu belgelerin talep edilmesi durumunun temel nedeni ise müşterilerin güvenliğini sağlamaktır. Doğru kişiye miktarların gitmesine site emin olmak istiyor ve bu sebeple de müşterilerden çeşitli belge talepleri yapılabiliyor. Kredi kartı yöntemi için istenen belgelerin genel olarak kişisel belgeler olduğu da söylenebilir. Bu istenen belgelerin gönderilmesi de sitenin en üst kısmında yer alan canlı destek hattından 7/24 olarak gerçekleştirilebiliyor.

Youwin Ödeme Yapıyor Mu

Ödeme işlemlerinde kişilerin Youwin para çekme şikayetleri nin olup olmadığını araştırmasının sebebi zaten Youwin ödeme yapıyor mu acaba diye edilen meraklardan dolayı gelmektedir. Bu site içerisinde ödeme konusunda kişilerin herhangi bir problem ile karşılaşmayacağını, sorunsuz bir şekilde site içerisinde bu işlemlerin gerçekleştirilebildiğini görmekteyiz. Site içerisinde yer alan ödeme işlemlerinde bir sıkıntının bulunmamasındaki temel nedenlerden bir tanesi de içerisinde sağlanan Malta lisansıdır diyebiliyoruz. Bu nedenle siteye direk olarak güvenilebilir ve girişlerin gerçekleştirilmesinden sonra sorunsuz olarak bu sitenin hizmetlerinden yarar sağlanabilir, çekimler gerçekleştirilebilir diyebiliyoruz.

Cevap yaz

Türkiye\'nin başkenti neresidir? ( Ankara )

Amare Global Türkiye