Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

Bahis Siteleri Sikayet sitesi hoşgeldiniz lütfen sizlerden istenilen bilgileri eksizsiz olarak giriniz en kısa sürede ekibimiz sizinle irtibata geçecektir

Zigobet Şikayet

Müşteri hizmetleri kapsamında site içerisinde sağlanan seçeneklere baktığımızda ilk olarak sitenin bir canlı destek hattı ile karşılaşıyoruz. Site içerisinde yer alan canlı destek hattının sitenin en alt sağ kısmında konumlandırıldığını ve tüm müşterilerine 7/24 şeklinde bir hizmet anlayışının bulunduğunu görüyoruz. Site içerisinde sağlanan bu hizmet sayesinde herhangi bir site içi problem durumunda direk olarak yardımlar buradan alınabilmektedir. Bunun yanında aynı zamanda bir sorun oluşması durumunda ya da Zigobet şikayet ya da dileklerinin de direk buradan iletilebildiğini görmekteyiz. Bu servisten tüm kişiler üyelik işlemlerinin gerçekleştirdikten sonra direk olarak yarar sağlayabilmektedirler.

Zigobet Güvenilir Mi

Güvenilirlik konusunda sitenin müşterilerine vermiş olduğu çeşitli kanıtlar bulunuyor. Zigobet güvenilir mi sorusunun cevabını araştırmak için ilk olarak site içerisinde bir inceleme yapmak istediğimizde görüyoruz ki bu sitede bir lisans mevcut. Bu lisans siteye Costa Rica gibi önemli bir isim tarafından veriliyor. Verilen bu lisansın güvencesi zaten site içerisinde oldukça büyük düzeyde. Bunun yanında görmekteyiz ki bu sitede ödeme yöntemleri de oldukça güvenilir. Güvenilirlik anlamında aslında incelenmesi gereken en önemli nokta bu para çekme işlemlerindeki durum. Bu işlemlerin müşterilere güvenilir bir şekilde sağlanması durumu tabi ki site güvenilirliğini de arttırmakta. Girişlerin ardından sitenin üyelik ve ardından ödeme işlemleri bu nedenlerden dolayı güvenilir bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Zigobet Yeni Giriş Adresi

Sitenin girişlerinin ardından içerisinde yer alan bilgilere bakıldığında bu sitenin şirket kapsamında da bilgilerine erişimler sağlanabilir. Bu bilgilerine baktığımızda Cosmopol International Company şirketi bünyesinde hizmetlerinin bulunduğunu görüyoruz. Bu şirket bilgisinden kaynaklı olarak sitenin girişlerinde bir sorunun bulunup bulunmama durumu merak edilen bilgiler arasında yer alıyor. Sitenin içerisinde inceleme yapıldığında ülkemiz açısından yurt dışı kaynaklı hizmet vermesinden dolayı Türkiye’de ki BTK ismi tarafından gerçekleştirilmiş olan bir erişim engeli ile karşılaşıyoruz. Bu isim tarafından gerçekleştirilmiş olan erişim engelinden kurtulmak için de yeni giriş adresi yöntemi kullanılmış. Bu yöntemin kullanılması ile birlikte de Zigobet yeni giriş adresi Zigobet2 olarak değiştirilmiş durumda. Bu yeni ismi ile siteye direk girişler gerçekleştirilebiliyor.

Yorumlar ( 3 )

  1. …………… canlı yardımı bulynan site. sinir hastası olmak istiyorsanız buyrun üye olun || admin ateş emre bey küfür yasak efendim ….. için lütfen kusura bakmayınız.

  2. Arkadaşlar zigobet2 denilen site tam bir dolandırıcıdır 3.750 TL çekim talebi verdim sohbet den engellediler mailden engellediler sitemi kapattılar başka IP den girdiğimde sormamla engellemeleri bir oluyor direk chati engelliyorlar parayı yatırdığım hesap sahibine ulaştım takipteyim dolandırıldığıma dair elimde her türlü kanıt isteyen olursa yayınlanırım sakın ola 1 TL bile yatırmayın paranız çöpe gider benden söylemesi kanıt isteyen 0532 392 55 61

  3. Arkadaşlar zigobet2 denilen site tam bir dolandırıcıdır 3.750 TL çekim talebi verdim sohbet den engellediler mailden engellediler parayı yatırdığım hesap sahibine ulaştım takipteyim dolandırıldığıma dair elimde her türlü kanıt isteyen olursa yayınlanırım sakın ola 1 TL bile yatırmayın paranız çöpe gider benden söylemesi kanıt isteyen 0532 392 55 61

Cevap yaz

Türkiye\'nin başkenti neresidir? ( Ankara )

Amare Global Türkiye