Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

Bahis Siteleri Sikayet sitesi hoşgeldiniz lütfen sizlerden istenilen bilgileri eksizsiz olarak giriniz en kısa sürede ekibimiz sizinle irtibata geçecektir

Betfaul Yeni Giriş Adresi

Betfaul ismi kendi şirketi bünyesinde hizmet veren bir site. Sitenin belirli yerlerinden bu bilgiyi görebilmek mümkün. Aynı zamanda nerelerde hizmet verdiğini de içerisinde yer alan dil seçeneklerinden görebiliyoruz. Bu hizmet vermiş olduğu ülkeler arasında Türkiye de var. Ancak Türkiye’de ki hizmetlerini BTK ismi zaman zaman aksatmaya uğratmaya çalışıyor. Bu isim tarafından siteye erişim engelleri getirilse de müşterilerin herhangi bir şekilde bu girişler açısından mağdur edilmediğini görüyoruz. Çünkü site yeni giriş adresi yöntemini kullanıyor. Bu yöntemin son kullanılmasının ardından Betfaul yeni giriş adresi Betfaul40 oldu. Site bu yeni ismi ile hizmetlerine kaldığı yerden devam etmekte.

Betfaul Şikayet

İçerisinde çeşitli hizmetlerden en çok müşteri hizmetleri merak ediliyor. Bu hizmetlere bakıldığında bir canlı destek hattının sitede mevcut olduğunu görüyoruz. Bu canlı destek hattı pek çok alanda vermiş olduğu hizmetler ile müşteriler için oldukça önemli bir merkez. Aynı zamanda olumsuz durumlara da kapısı 7/24 açık bir servis. Tüm Betfaul şikayet ve olumsuz ya da olumlu durumlar sitenin bu merkezinden kabul edilebiliyor. Bu merkezin haricinde site içerisinde başka noktaların da bulunduğunu görmekteyiz. Bu amaç doğrultusunda kullanılabilecek diğer noktalar sitenin şirket adresidir. İletişim adlı sekmesinde de çeşitli e posta adresleri paylaşılmış. Bunlar da şikayet ve dilek iletimi amacı ile kullanılabilir.

Betfaul Güvenilir Mi

Güvenilirlik durumu oldukça özel ve sıkça sorulan sorular adlı bölümünde bile sorulmuş olan bir soru seçeneği. Betfaul güvenilir mi sorusunun cevabı olarak site içerisinde yer alan şifreleme mantığını gösterebiliyoruz. Bu şifreleme sisteminin teknik alt yapısı en güvenli şekilde oluşturulduğunu ve 256 Bit SSL olarak sağlandığı sitede belirtilmiş. Belirtilen bir bilgisi de 3. Bir kişinin herhangi bir şekilde hesap erişimine izin verilmediği. Ancak herhangi bir lisans ya da benzeri nokta sitede bulunmamaktadır. 2015 senesinde kurulan sitenin kendi açısından vermiş olduğu cevaplar bu şekildedir. Güvenilirlik anlamında incelenmesi gereken bir merkez de canlı destek servisi olduğundan  bu servisin de sitede bulunması olumlu yönde cevaplanmasında büyük etken.

Cevap yaz

Türkiye\'nin başkenti neresidir? ( Ankara )

Amare Global Türkiye