Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

Bahis Siteleri Sikayet sitesi hoşgeldiniz lütfen sizlerden istenilen bilgileri eksizsiz olarak giriniz en kısa sürede ekibimiz sizinle irtibata geçecektir

Bosforbet Müşteri Hizmetleri Şikayetleri

Bosforbet üye olan herkes ile sağlıklı iletişim kurmak amacı ile hızlı ve güvenli iletişim kurmak amacıyla, müşteri hizmetleri olarak ifade edilen bölümleri hazırlamıştır. Kullanıcılara kesintisiz hizmet verdiği görülebilmektedir. Bosforbet müşteri hizmetleri şikayetleri üzerine bir inceleme yapıldığında, kullanma konusunda tereddüt edilen şahısların bulunduğu görülmektedir. Başvuru yapma konusunda tereddüt duyan kullanıcıların bulunduğu görülmektedir. Müşteri hizmetleri anlayışı üyelere yardımcı olmak amacı ile gündeme getirilmiştir. İrtibat kurmanıza, iletişim kurmanıza engel olacak herhangi bir durum bulunmamaktadır.

Bosforbet Adres Değişikliği Şikayetleri

Bosforbet sitesi yasal özellikleri ve paralı oyun seçenekleri nedeni ile Türkiye pazarında engelleme kararı ile karşılaştığında, adres değişikliği işlemi yapıp, yeniden Türkiye’de hizmet vermeye devam etmektedir. Bosforbet adres değişikliği şikayetleri ise, bu uygulamanın oldukça sık bir şekilde tekrarlanması nedeniyle gündeme gelmektedir. Adres değiştirmesi zorunludur. Değişen adrese anında sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Farklı sitelerde dolaşıp vakit kaybetmek yerine, doğrudan sitemizi tercih eder iseniz, bosforbet yeni giriş adresi bosforbet25 ya da benzer yeni giriş adresleri ile anında karşılaştığınızı görebilirsiniz.

Bosforbet Elektronik Posta Servisi

Bu sitenin müşteri hizmetleri anlayışında, yeni giriş adresinde de, kesintisiz hizmet veren en önemli bölümü, bosforbet elektronik posta servisi meydana getirmektedir. Her kullanıcının üye olma esnasında sisteme vermiş olduğu elektronik posta adresi üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşma hakkı bulunmaktadır. 7 gün, 24 saat boyunca ve aynı zamanda Türkçe dil seçeneği ile hizmet vermektedir. Göndermiş olduğunuz bir elektronik bildirimine müşteri hizmetleri en fazla 60 dakika içerisinde geri dönüş sağlayacaktır.

Bosforbet Canlı Destek

Bosforbet müşteri hizmetleri şikayetleri konusunda çözüm üretebileceğiniz, yardım alabileceğiniz bölümlerden bir tanesi de, canlı destek, bosforbet canlı destek olacaktır. Ana giriş sayfasını açıp, sağ alt köşeye doğru bakar iseniz, sarı renkli hazırlanmış canlı destek yazılı bir bölüm olduğunu göreceksiniz. Bu bölüm birebir sohbet etmek, yazarak sohbet etmek suretiyle müşteri hizmetleri temsilcisine ulaşabileceğiniz bölüm anlamına gelmektedir. Elektronik posta servisi anlayışında olduğu gibi, haftanın 7 günü, günün 24 saati süresince Türkçe dil seçeneğinde kullanabileceğiniz önemli iletişim seçeneklerinden bir tanesidir.

Cevap yaz

Türkiye\'nin başkenti neresidir? ( Ankara )

Amare Global Türkiye