Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

Bahis Siteleri Sikayet sitesi hoşgeldiniz lütfen sizlerden istenilen bilgileri eksizsiz olarak giriniz en kısa sürede ekibimiz sizinle irtibata geçecektir

Bosforbet SMS Gönderimi Şikayetleri

Bosforbet sitesinin müşteri hizmetleri üye olan şahıslara ulaşılması konusunda, iletişim kurulması konusunda ya da bilgi akışının sağlaması konusunda tercih ettiği sistemlerden bir tanesi, SMS uygulaması olarak görülmektedir. Üyelerin vermiş olduğu cep telefon numaralarına kısa mesaj aracılığı ile farklı konularda bilgi akışı sağlanmaktadır. Bazen özel günlerde güncellemeler ve kampanyalarda sık bir şekilde SMS gönderimi işleminin yapılması, kullanıcıların bosforbet SMS gönderimi şikayetleri başlıklarını açması anlamına gelmektedir. SMS gönderilmesi, kullanıcılar tarafından yapılacak çok basit bir başvuru işlemi ile birlikte sona erecektir.

Bosforbet Giriş Sorunu Şikayetleri

Aldığınız SMS’leri iptal etmek istiyor iseniz, bosforbet canlı destek hattı ile görüşmeniz gerekmektedir. Canlı destek ile görüşebilmeniz için, bosforbet giriş işlemini yapmalı yani önce ana sayfayı açmalısınız. Bu konuda bosforbet giriş sorunu şikayetleri gündeme geliyor ise, bosforbet yeni giriş adresini kullanmanız yeterli olacaktır. Hemen yeni giriş adresi ile bosforbet25 olarak eklenmiş yeni giriş adresi ile siteyi açabilir, müşteri hizmetleri canlı destek üzerinden ulaşabilir ve talebinizi gündeme getirebilirsiniz. Adres değişikliğini sağlıklı bir şekilde takip etmek istiyor iseniz, sitemiz gereken yardımı her zaman sizlere sağlayacaktır.

Bosforbet SMS Almak İstemiyorum

SMS uygulamasına zorunlu olarak katılacaksınız. Bütün üyeler için aynı kuralın geçerli olduğu görülmektedir. Ancak bu programı ya da bu sistemi kullanmak zorunda değilsiniz. Bosforbet SMS almak istemiyorum. İlk üye olduğunuzda bilgi akışı gelmeye başlayacaktır. Fakat üyelere bu konuda bir inisiyatif tanınmış ve SMS almak istemeyen kullanıcılara yardımcı olduğu görülmüştür. Sizde SMS almak istemiyor iseniz, küçük bir başvuru ile birlikte sistemi sona erdirebilirsiniz.

Bosforbet SMS İptali

Bosforbet SMS gönderimi şikayetleri içerisinde kullanıcıların bosforbet SMS iptali konusunda ne yapacağını bilmediği görülmektedir. SMS iptali yapılabilir ancak bu konuda bizzat üye olan şahıslar yani kullanıcılar tarafından başvuru yapılması gerekecektir. Cep telefonları üzerinden yapılan bir başvuru değildir. Bosforbet hesabım üzerinden yapılan bir başvuru değildir. Sadece bosforbet canlı destek ile görüşmeniz, müşteri hizmetleri temsilcisine SMS iptal işlemi yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Gereken işlemin yapılıp, uygulamaya son verildiğini göreceksiniz.

Cevap yaz

Türkiye\'nin başkenti neresidir? ( Ankara )

Farmasi