Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

Bahis Siteleri Sikayet sitesi hoşgeldiniz lütfen sizlerden istenilen bilgileri eksizsiz olarak giriniz en kısa sürede ekibimiz sizinle irtibata geçecektir

Bybet Birçok Kez Belge Talebi

Bybet sitesi ile çalışmak istiyor iseniz, belge talepleriyle sık bir şekilde karşılaşacağınızı bilmelisiniz. Site yönetimine istenen belgeyi bir defa göndermeniz, görüldüğü kadarıyla yeterli gelmemektedir. Bybet birçok kez belge talebi ile sizlerin karşısına çıkacak olan bir sitedir. Üstelik aynı işlem için aynı belgeyi defalarca göndermeniz gerekebilir. Bu yüzden Bybet markası ile çalışmaya karar vermiş iseniz, temin etmiş olduğunuz bir belgeyi, her an bilgisayarınızda ya da akıllı cihazınızda bulundurmanız gerekecektir. Çünkü olur olmaz zamanlarda, aynı işleme yönelik olarak aynı belgeyi, her defasında gönderme şeklinde bir davranışı zorunlu olarak yerine getirmeniz sizlerden istenecektir.

Bybet Sürekli Belge Talep Ediyor

Bybet sitesi üyelerinden belge talebi konusunda farklı bir anlayış sergilemektedir. Bu marka üzerinden hizmet almayı düşünüyor iseniz, sürekli bir şekilde siteyi belge göndermeniz gerektiğini bilmelisiniz. Bybet sürekli belge talep ediyor ve üyelerini bunaltıyor. Her işlem karşılığında, her kazanç karşılığında, her para yatırma işlemi ve her para çekme işlemi karşılığında, mutlaka sizlerin karşısına aynı belge talebinin getirildiğini görürsünüz. Neden böyle bir uygulamaya gidildiği konusunda, herhangi bir bilgi paylaşımı da yapılmamaktadır.

Bybet Belge Talebi Şikayetleri

Bybet sitesi hakkında gündeme getirilen şikayetlerin ilk sırasında, belge talepleri bulunmaktadır. Site yönetimi her üyesine aynı şekilde yaklaşmakta olup, Bybet belge talebi şikayetleri her geçen gün artmakta ve paylaşımlar arasında ilk sırada yer almaktadır. Konu hakkında sitenin müşteri hizmetleri biriminden herhangi bir bilgi almanız mümkün değildir. Bu birimlere ulaşır ve neden sizlerden sürekli aynı belgenin, her işlem karşılığında ve hep aynı işlemler karşılığında istendiğini sorar iseniz bir cevap alamazsınız. Karşınıza çıkacak tek cevap, otomatik yanıtlama sistemi yani otomatik mesaj sistemi olacaktır.

Bybet Belge Talebi Neye Dayanıyor?

Sitenin üyelerin karşısına sık bir şekilde çıkarttığı belge taleplerinin dayanağı konusunda, herhangi bir madde site içeriğinde yer almamaktadır. Bybet belge talebi neye dayanıyor? Sorusunun cevabını site içerisinde araştırır iseniz, hesap inceleme, hesap doğrulama şeklinde ifadeler ile karşılaşabilirsiniz. Ancak bu ifade bir defa üyelerden talep edilecek belge anlamına gelmektedir. Fakat uygulamaya geçildiğinde, sık bir şekilde belge talebinin gündeme getirildiği de dikkat çekmektedir. Bybet sizi bunaltana kadar belge talep etmeye devam edecektir.

Cevap yaz

Türkiye\'nin başkenti neresidir? ( Ankara )

Farmasi