Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

Bahis Siteleri Sikayet sitesi hoşgeldiniz lütfen sizlerden istenilen bilgileri eksizsiz olarak giriniz en kısa sürede ekibimiz sizinle irtibata geçecektir

Ekolbet Hesabıma Bloke Koydu

Ekolbet hesabıma bloke koydu diyor iseniz, site ile yapmış olduğunuz işlemleri incelemeniz gerekmektedir. Site yönetimi, üye olan, hesap açan, para yatıran ve site üzerinden düzenli bir şekilde gelir elde etmeye başlayan ya da yüksek miktarlarda gelir elde etmeye başlayan üye hesaplarına, bloke koymakta ve kullanıma kapatmaktadır. Bu hiçbir şekilde açıklanamayacak bir uygulamadır. Site yönetiminden de bu konuda görüş alınması, fikir alınması ya da yardım talep edilmesi mümkün değildir. Hesaplara bloke konulması, hesapların işleme kapatılması ve bunun karşılığında herhangi bir mazeret bildirilmemesi, site yönetiminin ciddi yaklaşımlarından uzaktır. Ciddiyet anlayışı, Ekolbet markası içerisinde görülmemektedir.

Ekolbet Hesabıma Neden Bloke  Koydu?

Ekolbet hesabıma neden bloke koydu? Diyor iseniz, büyük ihtimalle belirli bir seviyede yani belirli bir miktarın üzerinde kazanç elde etmişsinizdir. Site üzerinden elde ettiğiniz kazanç miktarı yükseldikçe ya da site üzerinden düzenli bir şekilde kazanç elde etmeye başladıkça, site yönetimi bu tip üyelerin hesaplarına bloke koymaktadır. Bu devamlı kazanç elde eden üyenin, aslında siteye bir şey kazandırmadığı anlamına gelmektedir. Site kar oranlarının düşmesi neticesinde de, olmaması gerektiği gibi, bu tip üyelerin hesaplarına bloke koyabilmektedir.

Ekolbet Hesabıma Bloke Koydu Ne Yapmalıyım?

Ekolbet hesabıma bloke koydu ne yapmalıyım? Normal şartlar altında ciddi çalışan bir site ile aynı işlemi yapmış olsa idiniz ve aynı sorun ile karşılaşmış olsa idiniz, sitenin müşteri hizmetleri biriminden ya da irtibat telefon numarasından veya elektronik posta adresleri üzerinden gereken her türlü yardımı alabilirsiniz. Ancak, bu kanalları Ekolbet sitesi üzerinde kullanmaya çalıştığınız da, hiçbir şekilde cevap alamazsınız. Site yönetimi size cevap vermez, mesaj yazdığınızda standart, kalıplaşmış, otomatik mesajlar sizlere geri gönderilmektedir. Bu yöntem ile ya da bu yaklaşım tarzı ile site üzerinden, site yönetimi üzerinden herhangi bir cevap almanız, yaşadığınız sorunu ortadan kaldırmanız mümkün görülmemektedir.

Ekolbet Blokeli Hesabımı Ne Yapacağım?

Ekolbet blokeli hesabımı ne yapacağım? Yapacağız hiçbir şey bulunmamaktadır. Bu sitenin Türkiye piyasasında vermiş olduğu hizmetlerde, gayri ciddi bir anlayış ile çalıştığı, site yönetiminin üye kazançlarını, belirli miktarın üzerine çıkan üye kazançlarını ödemediği görülmektedir. Site yönetimi üzerinden bunu çözmeniz mümkün değildir. Yapabileceğiniz teknik işlem, siteye lisans verdiğini söyleyen Curacao oyun kontrol komisyonuna bir elektronik posta göndermektir.

Cevap yaz

Türkiye\'nin başkenti neresidir? ( Ankara )

Amare Global Türkiye