Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

Bahis Siteleri Sikayet sitesi hoşgeldiniz lütfen sizlerden istenilen bilgileri eksizsiz olarak giriniz en kısa sürede ekibimiz sizinle irtibata geçecektir

Holiganbet Güvenilir Mi

Holiganbet güvenilir mi şeklinde gelen soruların cevapları aslında site içerisinde çeşitli merkezlerde konumlandırılmış. Bu sorunun ilk cevabını şirket bilgilerinden alabiliriz. 2014 senesinden bu yana hizmet veren bu sitenin HoliganbetVision B.V şirketi tarafından yönetiminin sağlandığını ve bir de lisansının bulunduğunu sitenin en alt sağ kısmındaki logosundan görebiliyoruz. Bu lisans siteye Curacao merkezli sağlanmış ve numarası da 1668/JAZ olarak belirtilmiş. Bunun yanında site içerisinde yer alan ödeme işlemleri de aslında güvenilirlik anlamında oldukça önemli olan bu ödeme işlemlerin kullanılan yöntemlerin de oldukça güvenilir olması siteyi de zaten direk olarak güvenilir bir şekilde değerlendirebilmemizde oldukça yardımcı olmakta.

Holiganbet Şikayet

Müşteri hizmetleri çerçevesinde de bir site incelenmeli. Bu çerçevede incelemeye aldığımızda sitenin en alt kısmında sohbet baloncuğu şeklindeki sekmesi ile müşterilerine bir canlı destek hattı sunduğunu görüyoruz. Bu canlı destek hattı tüm müşterilerine hizmetlerini 7/24 şeklinde vermekle görevli. Bu servise tıklanması ile birlikte müşterilerden kullanıcı adı, isim ve e posta bilgileri isteniyor. Arkasından kısa bir süre içerisinde de görüşmeler başlatılmakta. Bu şekildeki durumların yanında müşterilerin de buradan pek çok konu kapsamında yardım alabileceğini görüyoruz. Öncelikli olarak belirtilmelidir ki bu servis her türlü Holiganbet şikayet ve dilek gibi durumları kabul edebilmekte. Daha sonrasında bunlar toplanarak site içerisinde değerlendirmeye alınıyor ve bu değerlendirme sonucunda da site içi organizasyon değişiklikleri müşteri odaklı direk değiştirilebiliyor.

Holiganbet Yeni Giriş Adresi

Peki bu siteye girişler nasıl sağlanıyor? Site içerisinde isimde bir değişiklik bulunmakta olup Holiganbet yeni giriş adresi Holiganbet22 olarak değiştirildi. Aslında yaşanan bu isim değişikliğindeki temel etken olarak sitenin içerisinde yer alan şirket bilgilerini gösterebilmekteyiz. Bu bilgilere göre site müşterilerine HoliganbetVision B.V şirketi bünyesinde hizmet veriyor ve bu durumu da doğal olarak site içerisine yapılacak olan girişlerde BTK engeli ile karşılaşılmasına sebep oluyor. Çünkü sitenin yabancı uyruklu olarak hizmet verdiğine bu durum bir kanıttır. Bu gibi BTK engellerinden herhangi bir şekilde olumsuz etkilenmemek için de en kolay yöntem olan bu yeni giriş adresi yöntemi sitede kullanılmış.

Cevap yaz

Türkiye\'nin başkenti neresidir? ( Ankara )

Amare Global Türkiye