Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

Bahis Siteleri Sikayet sitesi hoşgeldiniz lütfen sizlerden istenilen bilgileri eksizsiz olarak giriniz en kısa sürede ekibimiz sizinle irtibata geçecektir

Lidyabet Güvenilir mi

Lidyabet sitesi grupları ile birlikte, oyun gruplarında 7 gün ve 24 saat boyunca online olarak hizmet veren ve Türkiye piyasasında tercih edilebilecek, güçlü, güvenilir yapıya sahip, üyeler tarafından da bu özellikleri desteklenen bir sitedir. Lidyabet güvenilir mi? Sorusunun karşılığını, aktif olarak siteyi kullanan üyelerde vermekte olup, yapılacak basit araştırmalarda da, siteden sorunsuz bir şekilde hizmet alım imkanınız bulunduğunu sizler de rahat bir şekilde görebilirsiniz. Hem yasal özellikleri, hem lisans belgesi, denetim ilkeleri, hem müşteri gizliliği, hem de finansal işlemler konusunda alınmış olan tedbirler, sitenin güvenli bir platform olarak Türkiye piyasasında kendini göstermesinde, yeterli olarak görülebilir.

Lidyabet Lisansı

Lidyabet hakkında, sitenin şirketi ve şirketin elde etmiş olduğu lisans belgeleri hakkında bir inceleme yapıldığında, gereken her türlü özelliği sağlamış olduğu görülebilmektedir. Bu özellikler nelerdir? Ya da nasıl ortaya çıkarılır? Sorusunun karşılığında, öncelikli olarak 247Sports İnteractive B.V. isimli bir şirketin tescilli markası yer almaktadır. Görüldüğü, tespit edildiği ve doğruluğu onaylandığı kadarıyla, bu şirket Curacao Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Ticaret kayıt ofisinden, 128642 numaralı kaydı elde etmiştir. Ayrıca 5536/JAZ numara lisansıda almış ve her hizmetin denetim altında tutulmasını sağlamıştır.

Lidyabet Finansal Güvenlik

Lidyabet sitesine para yatırabileceğiniz ve yatırmış olduğunuz paraları güvenli bir şekilde geri çekebileceğiniz farklı seçenekler bulunmaktadır. Finansal işlemler konusunda, tedbir alan bir sitenin karşınızda bulunduğunu, yapacağınız incelemelerde sizlerde ortaya çıkarabilirsiniz. Nedir bu tedbirler? Sorusunun karşılığında ise, sitenin uygulamaya soktuğu veri şifreleme sistemlerinin, veri koruma programlarının yer aldığını görebilirsiniz. Soma’da SSL programının kullanıldığı bu program dahilinde gereken tedbirlerin alındığı ortaya çıkmıştır. Ayrıca finansal işlem kapsamında yer alan para çekme işlemlerinde ve para yatırma işlemlerinde, bu tip programlar sayesinde, herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Kişisel bilgilerinizi ya da kart bilgilerinizi veya banka bilgilerinizi rahat bir şekilde, tereddüt duymadan, ilgili para yatırma ve çekme formlarına girebilirsiniz. Lidyabet giriş ise sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Lidyabet Müşteri Gizliliği  

Lidyabet sitesine üye olarak giriş yapmanız gerekmektedir. Vereceğiniz bilgiler üyelik kayıt formundan itibaren ortaya çıkacaktır. İsim, soy isim ve iletişim bilgileri bu aşamada gündeme gelmekte olup, ilerleyen aşamalarda para yatırma ve çekme işlemlerinde de, banka bilgilerinizi ve kart bilgilerinizi, isim, soy isim bilgilerinizi girmeniz doğal olarak gerekecektir. Bu vermiş olduğunuz bilgilerin ve istenmesi halinde, göndereceğiniz her türlü bilginin, Lidyabet güvenilir mi? Sorusu kapsamında ve müşteri gizliliği ilkesi politikasında, koruma altına alınmış olduğunu bilmelisiniz. Herhangi bir bilginin, herhangi bir üçüncü şahıs ile paylaşılması, gündeme getirilmesi, reklam amaçlı ya da herhangi bir amaç ile kullanılması, sunulması gibi bir durum söz konusu değildir.

Cevap yaz

Türkiye\'nin başkenti neresidir? ( Ankara )

Amare Global Türkiye