Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

Bahis Siteleri Sikayet sitesi hoşgeldiniz lütfen sizlerden istenilen bilgileri eksizsiz olarak giriniz en kısa sürede ekibimiz sizinle irtibata geçecektir

Lidyabet Hoş Geldin Bonusu mu Vermedi

Bonuslar konusunda olumsuz tavır sergileyen, üyeleri yanıltan sitelerden bir tanesi de, Lidyabet olarak karşınıza çıkacaktır. Lidyabet sitesinin bonusları konusunda bir araştırma yapar iseniz, sitenin ana ekranına bakmadan, sitenin kampanyalarına bakmadan bir araştırma yapar iseniz, karşılaşacağınız ilk sonuç, Lidyabet hoş geldin bonusu mu vermedi ifadesi olacaktır. Bu ifadenin gerçekliğini tespit ettikten sonra, Lidyabet sitesine giriş yapar ve promosyonlar başlığına bakar iseniz, görünen bir hoş geldin bonusunun bulunduğunu, belirli şartlar dahilinde sizlere verileceğini okuyabilirsiniz. Ancak gerçek, bonusun verilmediği, yazılan bonusun üye hesaplarına aktarılmadığıdır. Lidyabet sitesi hoş geldin bonusu verdiğini söylemektedir ancak bu sadece ifadede kalmaktadır. Hiç bir zaman gerçeğe dönüştürülmemektedir.

Lidyabet Hoş Geldin Bonusu Veriyor mu?

Lidyabet sitesi kendi söylemlerine göre, yeni hesap açan yani yeni üye olan ve üye olduktan sonra hesaplarına ilk kez para yatırma işlemini yapan üyelere bonus vermektedir. Bu, sitenin promosyonlar şeklindeki bölüm içeriğinde yaptığı açıklamada görünen, okunan bir ifadedir. Diğer bir anlatım şekli ile Lidyabet sitesi bu yönde bir uygulaması olduğunu iddia etmektedir. Ancak bu uygulamanın, bu ifade şeklinin gerçeğe dönüşmüş hali henüz ortada yoktur. Eğer Lidyabet hoş geldin bonusu veriyor mu? Diyorsanız, tam anlamıyla kağıt üzerinde veriyor ancak gerçekte vermiyor şeklinde bir cevap ile karşılaşabilirsiniz.

Lidyabet Hoş Geldin Bonusu Alınmıyor

Lidyabet sitesi üzerinde üye olduktan sonra, ilk defa hesaplarınıza para yatırır iseniz, sizlere 500 Türk lirası değerinde bir hoş geldin bonusu verileceği söylenmektedir. Maksimum bu oranda hoş geldin bonusu alma hakkınızın bulunduğu, yazılı olarak karşınıza çıkarılmıştır ve yatırım miktarının % 25 oranında dağıtıldığı söylenmektedir. Ancak Lidyabet hoş geldin bonusu alınmıyor. Yeni üye olsanız, ilk defa hesap açsanız ve ilk defa parayı yatırsanız da, bu bonusun hesaplarınıza aktarılmadığını görebilirsiniz. Sizlere farklı mazeretler sunulacak ya da Lidyabet canlı destek hattı tarafından hiçbir şekilde cevap verilmeyecektir.

Lidyabet Hoş Geldin Bonusu Yok

Lidyabet sitesini incelediğinizde, hoş geldin bonusu şeklinde bir ifade olduğunu ve bu bonusun % 25 oranında, en fazla 500 Türk lirası olarak verildiğini görebilirsiniz. Ancak gerçekte Lidyabet hoş geldin bonusu yok.  Sadece siteye üye çekmek, sitenin reklamını yapmak amacıyla gündeme getirilmiş, yazılı ya da görsel bir ifadedir. Gerçeklik payı bulunmamaktadır.

Cevap yaz

Türkiye\'nin başkenti neresidir? ( Ankara )

Farmasi