Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

Bahis Siteleri Sikayet sitesi hoşgeldiniz lütfen sizlerden istenilen bilgileri eksizsiz olarak giriniz en kısa sürede ekibimiz sizinle irtibata geçecektir

Lidyabet Ödeme Şikayetleri

Sitenin ilk girişlerinin gerçekleştirilmesinin ardından teknik bazı bilgilerinin değerlendirilmesi yapıldığında bu site içerisinde müşterilerin 2016 senesinde tam olarak hizmetlerini almaya başladığını görmekteyiz. Sitenin bu hizmet başlangıç tarihinden itibaren sunulan hizmetlerinde Curacao tarafından sağlanan 8048/JAZ numaralı bir lisansının bulunuyor olması açıkçası Lidyabet ödeme şikayetlerinin oluşmamasındaki en büyük etkenlerden bir tanesi olarak söylenebilir. Bu sitenin içerisinde kişilerin değerlendirmesi gereken tüm seçeneklerin üstelik güvenilir olduğu görülebiliyor. Sitenin SXM Management N.V şirketi bünyesinde 138661 şirket kayıt numarası ile hizmet sunduğu da aynı zamanda görülebilmektedir. Genel olarak hizmetlerin bu şekilde site içerisinde sıralandığı söylenebilir.

Lidyabet Ödeme Yöntemleri

Lidyabet ödeme yöntemlerine geçiş yapıldığında ödeme ve yatırım işlemleri için oldukça çeşitli yöntemlerin logolarının sitenin en alt kısmında konumlandırılmış olduğunu görmekteyiz. Bu seçeneklere bakıldığında TL nakit, kredi kartı, Otopay, banka havalesi, Neteller, Ecopayz, Astropay, Paykasa, Bitcoin, Moneysafe ve Skrill isimleri ile karşılaşılıyor. Sitenin bu seçeneklerine özel ayrı limitlerinin de hem ödemelerde hem de yatırımlarda bulunduğunu söyleyebilmek mümkün. Lidyabet şikayetleri çok mu konusunda hayır yanıtı direk olarak sunulmaktadır.

Lidyabet Ödemelerde Belge Talepleri

Sitenin içerisinde yer alan ödeme işlemleri hakkında merak edilen önemli konulardan bir tanesi de belge talebi konusunda gelmektedir çünkü bilindiği üzere kişiler tarafından bu ödeme işlemlerinde belge isteme durumları pek olumlu bir durum olarak karşılanmıyor. Lidyabet ödemelerde belge talepleri yapıyor mu diye kontrol edildiğinde sitenin herhangi bir belge talebi prosedürünün bulunmadığı görülebilir. Bu durum da kişilerin ödeme alım hızının daha da artmasını ve sorunsuz bir şekilde işlemlerini gerçekleştirmesini sağlamaktadır diyebilmek mümkün.

Lidyabet Ödeme Yardımları

Ödeme işlemleri siteler içerisindeki en önemli işlemler arasında ve görüldüğü üzere Lidyabet ödeme şikayetleri bulunmuyor şeklinde bu site hakkında yorumlar yapılabilir. Ödemelerin ilkinde çeşitli yardımlara ihtiyaçları olan kişiler için Lidyabet ödeme yardımları bulunmaktadır diyebiliyoruz. Bu ödeme işlemlerinde yardımlar para çekem adlı sekmesi üzerinden alınabileceği gibi bunun yanında canlı destek servisinin açılması ve ardından buradaki kişiler ile iletişim kurulması ile de gerçekleştirilebilir. Bu canlı destek hattının tüm müşterilerine 7/24 olarak hizmet sunduğunu görmekteyiz.

Cevap yaz

Türkiye\'nin başkenti neresidir? ( Ankara )

Amare Global Türkiye