Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

Bahis Siteleri Sikayet sitesi hoşgeldiniz lütfen sizlerden istenilen bilgileri eksizsiz olarak giriniz en kısa sürede ekibimiz sizinle irtibata geçecektir

Ligobet Şikayet

Ligobet şikayet şeklinde bir araştırma yaptığınızda, olumsuz bir sonuç ile karşılaşma ihtimaliniz neredeyse imkansızdır. Sitenin uygulamış olduğu hizmetler, teknik işlemler ve idari işlemler konusunda genel olarak şikayet başlıklarının meydana getirilmediği görülmektedir. Bu sitenin kullanılmadığı, Türk kullanıcılar tarafından tercih edilmediği anlamına da gelmeyecektir. Türkiye’ye kapılarını açtığı andan itibaren, binlerce kullanıcı siteye üye olmuş ve aktif olarak Ligobet markası ile çalışmaya başlamıştır.

Ligobet Şikayet Konularını Nereye İletebilirim?

Ligobet şikayet konularını nereye iletebilirim? Eğer bir problem yaşadığınızı görür iseniz, teknik bir sorun ile ya da hizmet aktarımı konusunda idari bir sorun ile karşılaştığınızı düşünüyor iseniz, şikayet konularını sitenin müşteri hizmetleri birimine aktarabilirsiniz. Müşteri hizmetleri birimi tanımlamasının içerisinde, başta canlı destek hattı yer alacaktır. Canlı destek hattı ana ekranın sağ alt köşesine yerleştirilmiş, kırmızı, beyaz renkli, aynı ismi taşıyan butondur. Bu buton üzerinden tüm şikayet konularını müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Ayrıca, destekLigobet şeklinde belirlenmiş bir elektronik posta adresi de bulunmaktadır. Bu elektronik posta adresine de her türlü konuyu iletebilir ve sizlere çözüm sunulmasını talep edebilirsiniz.

Ligobet Şikayet Konuları Hakkında İşlem Yapıyor mu?

Ligobet şikayet konuları hakkında işlem yapıyor mu? Sitenin müşteri hizmetleri birimine herhangi bir şikayet konusunu iletmeniz halinde, mutlaka gerekli işlemler yapılacaktır. Bu işlemler yapılan başvurunun incelenmesi, detaylar hakkında bilgi sahibi olunması ve üyelere geri dönüş yapılması şeklinde gündeme getirilmektedir. Gündeme getirdiğiniz konunun, site yönetimine ilettiğiniz konunun yönetim açısından herhangi bir önemi yoktur. Büyük sorun, küçük sorun şeklinde bir ayrım yapılmadığı görülmektedir.

Ligobet Şikayet Konuları İçin Ne Kadar Sürede Dönüş Yapıyor?

Ligobet şikayet konuları için ne kadar sürede dönüş yapıyor? Bu konu hakkında site yönetimi 24 saatlik bir süre belirlemiştir. En fazla 24 saat içerisinde başvuru yapan üyelere, elektronik posta hizmetleri aracılığı ile geri dönüş yapılmaktadır. Göndermiş olduğunuz iletinin özelliğine göre, inceleme yapılacak ve sizlere geri dönüş sağlanacaktır. Dikkat etmeniz gereken bir nokta vardır. O da, bir şikayet başvurusunda bulunuyor iseniz, mutlaka sistem üzerinde kayıt formuna yazdığınız elektronik posta adresi üzerinden başvuru yapmanızdır.

Yorum ( 1 )

  1. Hicbir güvenilirliği yok kaybettiğiniz zaman hiç problem yok ama kazanmaya başladığınız an problemler başlıyor para çekim süresi uzuyor sonra hicbir gerekçeleri yokken zor koşullarda çevrim şartı getirip bakiyenizi kaybetmenizi sağlıyorlar 2377 tl bakiyemi sıfırladılar bu yolla

Cevap yaz

Türkiye\'nin başkenti neresidir? ( Ankara )

Amare Global Türkiye