Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

Bahis Siteleri Sikayet sitesi hoşgeldiniz lütfen sizlerden istenilen bilgileri eksizsiz olarak giriniz en kısa sürede ekibimiz sizinle irtibata geçecektir

Maxwinbet Sürekli SMS Gönderme

Maxwinbet sitesi hakkında farklı başlıklarda şikayet konuların gündeme getirildiği görülmektedir. ilk bakışta normal çalışan bir site görünümü sergiliyor olsa da, her gün yeni bir üye tarafından farklı bir şikayet konusu gündeme getirilmekte ve sitenin istikrarsız davranış biçimi ortaya çıkarılmaktadır. Son dönemlerde oldukça sık bir şekilde gündeme getirilen şikayet başlığı, Maxwinbet sürekli SMS gönderme olarak karşınıza çıkmaktadır. Site üyelerin kayıt esnasında vermiş olduğu cep telefonlarına, aralıksız bir şekilde, neredeyse 24 saat boyunca durmadan SMS gönderimi yapmaktadır. Güncel kampanyaları konusunda, güncel haberler konusunda SMS uygulamasının yapılması normal karşılanır iken, site aynı haberi, aynı kampanyayı peş peşe cep telefonlarına göndererek, üyeleri rahatsız etmektedir.

Maxwinbet SMS İptali Yapmıyor

Maxwinbet sitesinden kampanyalar ve haberler hakkında SMS uygulamasını alıyor iseniz, bu uygulamayı sonlandırmak için başvuru yapmanız durumunda, olumsuz bir cevap yine karşılaşabilirsiniz. Site yönetiminin bu konuda sergilediği tavrın nedeni anlaşılamamaktadır. Üyeler SMS uygulamasından çıkmak istedikleri halde, bu uygulamanın site yönetimi tarafından sonlandırılmasını, Maxwinbet SMS iptali yapmıyor başlığı ile farklı ortamlarda dile getirmektedir. Ne kadar başvuru yapar iseniz yapın, hangi kanal üzerinden müşteri hizmetleri birimi ile görüşür iseniz görüşün, karşınıza olumsuz bir cevap çıkacaktır.

Maxwinbet SMS Neden İptal Etmiyor?

Maxwinbet sitesinin kampanyalarını ve haberlerini duyurduğu, üyelerine aktardığı önemli iletişim kanallarından bir tanesi, SMS uygulamasıdır. Ancak site, SMS uygulaması konusunda işin tadını kaçırmıştır. Yukarıda bahsedildiği gibi neredeyse günün her saati, cep telefonlarına mesaj gönderilmektedir ve artık bu uygulama rahatsız edici boyutlara ulaşmıştır. Site yönetimi ile görüşür iseniz ve bu uygulamadan çıkmak istediğinizi belirtirseniz, olumsuz bir cevap alırsınız veya sizlere olumlu cevap verilir ancak, hiçbir şekilde bu sistemden çıkamazsınız. Peki Maxwinbet SMS neden iptal etmiyor? Bunun nedeni de oldukça basittir. Sitenin son zamanlarda hızlı bir şekilde üye kaybettiği görülmektedir. Hızlı bir şekilde yükseliş gösteren, şikayet konuları nedeni ile üye kaybetmek istemeyen site tarafından, olumsuz davranışları, olumsuz uygulamaları, kapatılmaya çalışılmaktadır. Daha fazla üye çekmek, mevcut üyelerini kaybetmek istemeyen sitede, SMS uygulamasını yüklemekte ve bu da üyeleri daha fazla rahatsız etmektedir.

Cevap yaz

Türkiye\'nin başkenti neresidir? ( Ankara )

Farmasi