Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

Bahis Siteleri Sikayet sitesi hoşgeldiniz lütfen sizlerden istenilen bilgileri eksizsiz olarak giriniz en kısa sürede ekibimiz sizinle irtibata geçecektir

Nosbet Hesabımdaki Parayı Nedensiz Sıfırladı

Nosbet hesabımdaki parayı nedensiz sıfırladı. Bir gün Nosbet sitesi üzerinde açmış olduğunuz hesabınıza giriş yaptığınızda, hesabınızda bulunan paraların tamamen sıfırlandığını görebilirsiniz. Bu site hakkında gündeme getirilen yanlış ya da gerçeğe aykırı bir beyan değildir. Bu konuda olumsuzluk yaşayan üye sayısı oldukça fazladır. Hiçbir hukuksal gerekçeye dayanmayan, hiçbir açıklaması bulunmayan bu uygulama, Nosbet sitesinde kendini göstermektedir. Üstelik bu konuda mağdur olan üye sayısı, 1 ya da 2 değil, yüzlerce kişiye ulaşmış durumda bulunmaktadır.

Nosbet Hesaptaki Paraları Sıfırlıyor

Nosbet hesaptaki paraları sıfırlıyor. Nosbet yönetiminin nedensiz bir şekilde, yasal gerekçelere dayanmayacak biçimde, tamamen dolandırıcılık, hile amacı ile üye hesaplarında bulunan paraları bir anda sıfırladığı görülüyor. Nosbet sitesine hesap açar, para yatırır, kazanç elde eder ve hesap bakiyenizde para bulunduğunu görür iseniz, bu paraların bir anda ortadan kaybolabileceğini bilmelisiniz. Üstelik sıfırlandığımı gördüğünüz hesaplar ile ilgili site yönetimine ulaşmaya çalıştığınızda da, bütün iletişim kanalları sizlere kapatılacaktır. Piyasada bilinen adı ile çevrim içi olması gereken müşteri hizmetleri biriminde de, banlanma ile karşılaşabilirsiniz. Bu üyelerin başına oldukça sık gelen bir uygulamadır.

Nosbet Hesabımdaki Parayı Yok Etti

Nosbet hesabındaki parayı yok etti. Bu da gerçeklerden meydana gelen bir ifade şeklidir. Hiçbir mazeret bildirilmeden, hiçbir yasal gerekçe gösterilmeden, anlamsız bir şekilde hile ya da dolandırıcılık olarak ifade edilen bu uygulama ne yazık ki Nosbet sitesinde kendini göstermektedir. Siz kazanç elde ettiğinizi düşünebilirsiniz, siz hesabınızda para bulunduğunu ve bunu çekmek için işlem yapabileceğinizi düşünebilirsiniz. Ancak para çekme formuna ya da hesaplarım menüsüne giriş yaptığınızda, bir anda hesabınızda hiç para bulunmadığını görmeniz mümkündür.

Nosbet Paramı Çaldı

Nosbet paramı çaldı şeklinde ifadelerinde gündeme sık bir şekilde gelmeye başladığı görülmektedir. Anlaşıldığı kadarı ile Nosbet üye hesaplarında bulunan paraları almakta, kazançlara el koymakta ve üyelere ana parada dahil olmak üzere, hiçbir şekilde ödeme yapmamaktadır.

Nosbet İle Daha Fazla Kazanmak

Nosbet ile daha fazla kazanmak isterken, yapmış olduğunuz yatırımları dahi bir anda kaybetme olasılığının bulunduğunu hiçbir zaman unutmamalısınız. Nosbet yatırımlar karşısında kazandıran değil, Nosbet yapılan yatırımlar da dahil olmak üzere, maddi kayıp yaşayacağınız sitelerden bir tanesi haline gelmiştir.

Cevap yaz

Türkiye\'nin başkenti neresidir? ( Ankara )

Amare Global Türkiye