Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

Bahis Siteleri Sikayet sitesi hoşgeldiniz lütfen sizlerden istenilen bilgileri eksizsiz olarak giriniz en kısa sürede ekibimiz sizinle irtibata geçecektir

Pashagaming Belge İstiyor Mu

Şirket bilgileri kapsamında inceleme yaparak siteye giriş yapmak istediğimizde 2012 senesinde 15 yılı aşkın tecrübeleri bulunan kişiler tarafından proje aşamasına sokulduğunu, 2013 tarihinde de müşterilerine tam olarak kapısını açtığını görüyoruz bu sitenin. Aynı zamanda vermiş olduğu hizmet seçeneklerinde bazı şirket bilgileri ile karşılaşılması da mümkün. Kendi şirket bünyesinde çalışmalarına devam eden bu sitenin bir de bu hizmetlerini lisanslı bir şekilde sunduğu görülmekte. Pronet Gaming teknik alt yapısı bulunan sitede Netent, Xprogaming, Evolution Gaming, Ezugi, Bet Games, Poker Klas gibi isimlere ait ürünler ile karşılaşılması da mümkün. Genel olarak bu şekilde yer alan bilgilerinden sonra işlemlere geçiş yapmak isteyen kişiler tarafından acaba Pashagaming belge istiyor mu şeklinde işlemler hakkında sorular oluşabiliyor.

Pashagaming Belge İsteme Durumu

Diğer sitelerde de olduğu üzere Pashagaming belge isteme durumu da zaman zaman oluşabilmekte. Site içerisinde bu belge gönderimi durumunun aslında genel olarak içerisinde yer alan finansal işlemlerin para çekme olanlarında istendiğini görmekteyiz. Bu para çekme işlemlerinde müşterilerden güvenilir bir şekilde ödemeleri yapabilmek için bazı kişisel belgelerin istenebildiğini görüyoruz. Özellikle de kredi kartı ile yapılacak olan işlemlerde kimi zaman müşteri finansal güvenliği açısından bu tür belgeler istenebiliyor.

Pashagaming’e Belge Göndermek Güvenilir Mi

Peki bu Pashagaming’e belge göndermek güvenilir mi? Sitenin herhangi bir şekilde işlem ya da hizmetlerinde güvenilirlik sorununun bulunmadığını içerisinde yer alan lisans durumundan kanıtlayabiliriz. Bu sitede müşterilere Curacao tarafından kuruluş tarihinden itibaren bir lisans sağlanıyor ve sağlanan lisansının numarasının da 8048/JAZ olarak belirtildiğini, logosunun en alt sağ kısımda konumlandırıldığını görüyoruz. Bu şekilde bir durumu bulunduğundan sorunsuz bir şekilde işlemlerin halledilebildiğini söyleyebiliyoruz.

Pashagaming Belge Gönderimi Nasıl Yapılıyor

Pashagaming belge gönderimi nasıl yapılıyor? Sitenin içerisinde belge gönderimi işlemlerinin müşteri hizmetleri kapsamında yer alan canlı destek hattından rahatlıkla gerçekleşebildiğini görüyoruz. Bu canlı destek hattı sekmesinden de anlaşılacağı üzere tüm müşterilerine 7/24 şeklinde bir hizmet anlayışı ile yaklaşıyor. Bu şekilde bir hizmet durumunun bulunmasından dolayı da rahatlıkla sitenin içerisinde her dakika gönderimler gerçekleştirilebiliyor.

Cevap yaz

Türkiye\'nin başkenti neresidir? ( Ankara )

Amare Global Türkiye