Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

Bahis Siteleri Sikayet sitesi hoşgeldiniz lütfen sizlerden istenilen bilgileri eksizsiz olarak giriniz en kısa sürede ekibimiz sizinle irtibata geçecektir

Piabet Finansal İşlemleri Nasıl

Sitenin içerisinde bir de en önemli işlem seçenekleri olarak kabul edebileceğimiz finansal işlemler durumu var. Peki Piabet finansal işlemleri nasıl? Yani bunun hakkında ne tür bilgiler elde edilebilir? Finansal işlemler denilince bilindiği üzere akıllara genel olarak para yatırma ve çekme işlemleri gelmekte. Bu para yatırma ve çekme işlemlerinde müşterilere çeşitli yöntemlerin sunulduğunu site içerisinde görmekteyiz. Bu yöntemlere bakıldığında kredi kartı, Skrill, Paysafecard, Neteller, Ecopayz gibi yöntemler ile karşılaşıyoruz. Bu yöntemler ile sitenin çoğu işlemlerini gerçekleştirebilmek mümkün.

Piabet Hakkında

Piabet hakkında ki bilgiler genel olarak merak edilen bir durum. Bu bilgilere baktığımızda müşterilerine 2016 senesinden  bu yana sorunsuz bir şekilde hizmet sunan bir site ile karşılaşmaktayız. Sitenin bu sorunsuz hizmetlerindeki nedenlerinden bir tanesini de lisansı olarak görebiliriz. Bunun yanında sitenin hangi şirket bünyesinde çalıştığı da açıkça belirtilmiş bir bilgi. Baktığımızda bu sitenin hizmetlerini Global Play Limited bünyesinde sergilemiş olduğunu ve şirket kayıt numarasının da 142172 olarak belirtildiğini görmekteyiz. Aynı zamanda bu site müşterilerine Türkiye’de de hizmetlerini sunuyor. Tüm bu bilgi türlerine sitenin girişlerinin ardından en alt kısmında yer alan dipnot bölümünden erişimler sağlanabiliyor.

Piabet Güvenilir Mi

Özellikle çeşitli işlemlerin gerçekleştirilmesinden önce sorulan soru seçeneklerinden bir tanesi de güvenilirlik kapsamında geliyor ve Piabet güvenilir mi şeklinde bu soruların sorulduğunu görüyoruz. Bu sitenin güvenilir bir şekilde hizmet sunduğunu bizlere gösteren en önemli seçeneği lisans durumudur. Bu lisans durumunu incelemeye aldığımızda müşterilerine lisansını Curacao tarafından sağlatan sitenin lisans numarası da 1668/JAZ olarak belirtilmiş. Bu nedenle de güvenilir bir site olduğunu söyleyebiliyoruz.

Piabet Yasal Mı

Eş değer bir şekilde hakkında kapsamında bu sitenin yasallığını da araştırabiliriz. Piabet yasal mı sorusunu ülkemiz açısından soracak olursak şirket bilgilerine bakılması yeterli kabul edilebilir. Bu şirket bilgilerinde de belirtildiği üzere bu site ülkemiz piyasasında yer almayan yurt dışı kaynaklı olarak bilinen Global Play Holding LTD şirketi bünyesinde hizmetlerini sunuyor. Buradan da bu sitenin yasallığı hakkında çıkarımların bulunabilmesi mümkün.

Cevap yaz

Türkiye\'nin başkenti neresidir? ( Ankara )

Amare Global Türkiye