Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

Bahis Siteleri Sikayet sitesi hoşgeldiniz lütfen sizlerden istenilen bilgileri eksizsiz olarak giriniz en kısa sürede ekibimiz sizinle irtibata geçecektir

Playmillion Şikayet

Müşteri hizmetleri açısından bir sitede sunulan servis seçenekleri oldukça önemli bir durum. Sitenin bu kapsamda incelemesini yapmak istediğimizde öncelikli olarak sitenin bir 7/24 sağlanan support adlı sekmesinde canlı destek hattının bulunduğunu görüyoruz. Bunun haricinde elektronik posta kapsamında da bir e posta adresinin bulunduğunu da görebilmekteyiz. Bir de telefon desteği sağlanıyor. Telefon numarasının ise yurt dışı merkezli olduğunu görüyoruz. Bu servislerin hepsi zaten müşterilerine 7/24 hizmet sağlıyor. Sağlanan hizmetler ile incelemelerin yapılmasının ardından her türlü Playmillion şikayet ve dilek gibi durumların kabul edildiğini görüyoruz. Bu gibi durumların yanında bir de görüyoruz ki müşterilere yardımlar da çeşitli şekillerde bu merkezlerden yapılmakta.

Playmillion Güvenilir Mi

Sitenin hizmetlerinden rahat bir şekilde yararlanmak isteyen kişiler ilk olarak Playmillion güvenilir mi şeklinde sorularını sormaktadırlar. Bu sitenin güvenilirlik durumu için öncelikli olarak alt yapı ve benzer durumlarına baktığımızda sitenin İTech teknik alt yapısı ile hizmet verdiğini görüyoruz. aynı zamanda 128 BIT SSL Security sistemi ile içerisinde yer alan bilgi ve belgeler korunuyor. İçerisinde sayısal veriler RNG tarafından oluşturuluyor. Yani site içerisinde gayet kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı mevcut. Bu güvenilirlik durumunu bir de sitenin içerisinde yer alan ödeme seçeneklerinden görebilmekteyiz. Oldukça güçlü markaların bu bölümde kullanıldığını görebilmekteyiz.

Playmillion Yeni Giriş Adresi

Sitenin giriş işlemlerinin nasıl gerçekleştiği merak ediliyor. Giriş işlemleri için herhangi bir şekilde Playmillion yeni giriş adresi ya da benzer bir değişiklik söz konusu değil. Sitenin orijinal isminden girişler sağlanıyor. Evet bu site yabancı merkezli bir şirket bünyesinde çalışıyor ancak herhangi bir isim değişikliğine gitmemiş. Bilindiği üzere bu isim değişiklikleri BTK tarafından siteye bir engel getirilmesi sonucunda ortaya çıkıyor. Ancak bu sitede herhangi bir engel durumunun bulunmadığını görüyoruz. Genel olarak girişlerin sağlanmasının ardından sunulan hizmet seçeneklerine baktığımızda en üst kısımda vip salonu ve oyunlar olmak üzere iki adet seçeneğin sunulduğunu görüyoruz. Bu seçeneklere özel bonus seçeneklerinin de sitenin promosyonlar adlı sekmesinde konumlandırıldığı online olarak görülmekte.

Cevap yaz

Türkiye\'nin başkenti neresidir? ( Ankara )

Amare Global Türkiye