Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

Bahis Siteleri Sikayet sitesi hoşgeldiniz lütfen sizlerden istenilen bilgileri eksizsiz olarak giriniz en kısa sürede ekibimiz sizinle irtibata geçecektir

Princess bet

Princess bet sitesi müşterilerine 2016 senesinde tam olarak hizmetlerini vermeye başlamış olan bir sitedir. Sitenin içerisinde yer alan bu hizmetlerin değerlendirilmesinde bir de görülmektedir ki müşterilere lisanslı olarak bu hizmetler sağlanıyor. Sitenin lisansı Curacao hükümeti tarafından sağlanırken sağlanan lisansın numarası 8048/JAZ olarak belirtilmiştir. Bu lisansın yanında sitenin SXM Management N.V şirketi bünyesinde 138661 şirket kayıt numarası ile hizmetlerini sunduğunu görmekteyiz. İçerisinde Pronet Gaming teknik alt yapısı sağlanırken bunun yanında Netent, Xprogaming, Poker Klas, Evolution Gaming, Bet Games, Ezugi, LuckyStreak gibi alt yapıların kullanıldığı görülüyor. Tüm bu bilgilerine erişim sağlayabilmek için sitenin en alt kısmındaki hakkımızda adlı sekmesinden yarar sağlanabilir. Burada detaylı bilgiler kişilere aktarılmış durumdadır.

Princess bet Giriş

Princess bet giriş işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için ve bu girişlerin sağlıklı olabilmesi için  bu site hakkında yeni giriş adresi durumunun bilinmesi gerekiyor. Siteye şu an en güncel girişler 52 Princessbet ismiyle gerçekleştirilmektedir. Sitenin içerisinde bu şekilde bir yeni giriş adresinin oluşturulmasında tabi ki BTK isminin büyük bir etkisi var. BTK tarafından getirilen erişim engellerinin sitedeki müşterileri olumsuz bir şekilde etkilememesi için bu yöntemin kullanıldığını görebiliyoruz.

Princessbet Üyelik İşlemleri

Sitenin hizmetlerinden yararlanmak için yapılması gereken işlem seçenekleri arasında ilk olarak Princessbet üyelik işlemlerinin bulunduğunu görmekteyiz. Bu üyelik işlemleri için müşterilerin bir başvuru formunu doldurması gerekiyor. Bu  başvuru formundaki kişilerden bazı bilgi türleri isteniyor. Bu istenen bilgi türleri kişisel, kullanıcı ve iletişim kapsamındadır. Bu bilgilerin girilmesinin ve hesap onaylama işlemlerinin de gerçekleştirilmesinin ardından sitenin içerisinde bu hizmetlerin sonlandırıldığını görmekteyiz.

Princessbet Ödeme İşlemleri

Princessbet içerisinde gerçekleştirilen ikinci işlem de bu siteye yapılacak olan ödeme işlemleridir. Princessbet ödeme işlemlerinin gerçekleştirilebileceği pek çok yöntemin konumlandırıldığı görülmektedir. Bu ödeme işlemleri TL nakit, kredi kartı, Otopay, banka havalesi, Neteller, Ecopayz, Astropay, Paykasa, Bitcoin, MoneySafe gibi yöntemler ile gerçekleştirilebiliyor. Müşterilere uygun olması açısından her birine ait ayrı limitler ile karşılaşılması da mümkün. Limit ve işlemlerin gerçekleştirilmesindeki detaylara sitenin içerisindeki canlı yardım adlı sekmeden erişimlerin sağlanabileceğini söyleyebiliyoruz.

Cevap yaz

Türkiye\'nin başkenti neresidir? ( Ankara )

Farmasi