Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

Bahis Siteleri Sikayet sitesi hoşgeldiniz lütfen sizlerden istenilen bilgileri eksizsiz olarak giriniz en kısa sürede ekibimiz sizinle irtibata geçecektir

Savoybetting Ödeme Sorunları

Sitenin içerisinde yer alan hizmetlerin tam olarak veriliş tarihi 2013 senesi olarak gösterilmektedir. Lisanslı olarak hizmet vermesinden dolayı da özellikle finansal işlemler açısından Savoybetting ödeme sorunları bulunmuyor denilebilmektedir. Site içerisinde bu lisansın sağlayıcısı incelendiğinde Curacao ismi ile karşılaşılmakta olup numarasının da 8048/JAZ2013-001 şeklinde belirlenmiş olduğu görülmektedir. Site içerisinde bu şekilde yer alan hizmetlerin Pronet Gaming alt yapısı ile sağlandığı görülürken bir de bunun haricinde içerisinde Netent, Xprogaming, Poker Klas, Evolution Gaming, Bet Games gibi alt yapı markalarının bulunduğu görülmektedir. Bu şekilde yer alan alt yapı markalarının müşterilerin kaliteli hizmetler alması için konumlandırıldığını da söyleyebilmek mümkün diyebiliyoruz.

Savoybetting Ödeme Seçenekleri Güvenilir Mi

Savoybetting ödeme seçenekleri güvenilir şeklinde yorum yapılmasının sebebi ise site içerisinde yer alan ödeme seçeneklerinin kaliteli isimlerden oluşması, bu isimlere ait yöntem logolarının en alt kısımda konumlandırılmış olmasıdır. Bu ödeme seçenekleri incelenmeye alındığında TL nakit, kredi kartı, Otopay, banka havalesi, Neteller, Ecopayz, Astropay, Paykasa gibi isimlerin yer aldığı görülmektedir. Dolayısıyla da güvenilir olduğunu bu isimlerden anlayabiliyoruz. Sorunsuz bir şekilde bu yöntemler ödemelerde kullanılabilir.

Savoybetting Ödemelerinde Belge Talebi Oluyor Mu

Bu ödeme işlemlerinde kredi kartı yönteminin de bulunduğu görülmekte. Kredi kartı ile yapılacak olan ödeme işlemlerinde Savoybetting ödemelerinde belge talebi oluyor denebilir. Bu yöntem ile gerçekleştirilecek olan işlemlerde belge talebinin bulunmasının sebebi ise ilgili site içerisinde yer alan güvenlik prosedürüdür. Bu prosedür sayesinde istenilen kişisel bilgiler kontrol ediliyor ve doğru müşterilere aktarım yapıldığı site tarafından emin olunuyor. Böylelikle de ödeme işlemlerinde kişilerin mağduriyet yaşaması da engellenmiş oluyor.

Savoybetting Ödeme İşlemlerinde Yardım Var Mı

Savoybetting ödeme sorunları ile site içerisinde yer alan işlem ve prosedürlerden dolayı karşılaşılmadığı söylenebildiği gibi bunun haricinde kullanıcı yorumları da değerlendirilmeye alındığında herhangi bir problem ile karşılaşılmayacağı anlaşılabiliyor. Bu site içerisindeki ödeme işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Üstelik Savoybetting ödeme işlemlerinde yardım var ve bu yardım canlı destek hattından sağlanmaktadır. Bu servisten sağlanan yardım sayesinde kişilerin sorunsuz bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebildiklerini ve herhangi bir problem yaşamadıklarını, her türlü konu hakkında buradan bilgi ve yardımlarını 7/24 şeklinde alabildiklerini söyleyebiliyoruz.

Cevap yaz

Türkiye\'nin başkenti neresidir? ( Ankara )

Farmasi