Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

Bahis Siteleri Sikayet sitesi hoşgeldiniz lütfen sizlerden istenilen bilgileri eksizsiz olarak giriniz en kısa sürede ekibimiz sizinle irtibata geçecektir

Betboo Yatırım Bonuslarını Asla Vermiyor

Betboo sitesi, farklı dönemlerde güncel kampanyalar düzenlediğini ve üyelerin karşısına farklı bonus anlayışlarını çıkarttığını ifade etmektedir. Bu kampanyalar hakkındaki bilgilendirme, gerek sitenin ana ekranında, gerek elektronik posta hizmetlerinde, gerek ise SMS uygulamasında, her an, oldukça sık bir şekilde üyelerin karşısına çıkmaktadır. Kampanyalar içerisinde yer aldığı ve verileceği söylenen promosyon seçeneklerinden bir tanesi ya da birkaç tanesi de, yatırım bonusları olarak ifade edilmiştir. Ancak bilmeniz gereken en önemli gerçek, Betboo yatırım bonuslarını asla vermiyor. Evet, ilk bakışta promosyonlar sayfasının içerisinde, yatırım işlemlerine verilen bonus seçeneğinin yer aldığı görülmektedir.

Farklı yöntemlere farklı oranlarda bonus tanıtımının yapıldığı iddia edilmektedir. Ancak bu söylemler, bu iddialar gerçekleri yansıtmamaktadır. Betboo yatırım bonusu alamazsınız. Betboo sitesine para yatırma işlemi konusunda farklı yöntemleri kullanabileceğiniz ifade edilmektedir ve bu yöntemler ile yapacağınız yatırım işlemleri karşılığında, yatırım bonusu alma hakkınızın olduğu da söylenmektedir. Ancak Betboo yatırım bonusu alamazsınız. İster cep bank yöntemi, ister PTT Bank yöntemi, ister bitcoin yöntemi, ister banka havalesi ya da EFT yöntemi, hangi seçeneği tercih ederek yatırım yapar iseniz yapın, verileceği söylenen bonusları alma gibi bir şansınız yoktur. Üstelik belirtilen yöntemde, belirtilen minimum limit ile yatırım yapsanız bile, alacağınız bir bonus seçeneği olmayacaktır.

Betboo Yatırım Bonusu Almak İmkansız

Betboo sitesi üzerinde yapmış olduğunuz yatırım işlemleri karşısında, sizlere bonus verileceği şeklinde ifadeler bulunmaktadır. Bunlar gerçekleri yansıtmamaktadır. İstediğiniz an deneme yapabilir, istediğiniz üye ile görüşebilirsiniz. Betboo yatırım bonusu alma imkansız. Minimum limit dahilinde belirtilen yöntem ile yatırım yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz yatırımdan sonra, canlı destek birimi ile irtibata geçebilir ve bunu talep edebilirsiniz. Ancak canlı destek ekibi ya size cevap vermeyecektir ya da bonusun hesabınıza aktarıldığını söyleyecektir. Ancak bonus hesabınıza geçmeyecektir.

Betboo Yatırım Bonusu Yalan mı?

Betboo sitesinin bonus anlayışlarının içerisinde bulunan yatırım bonuslarının, gerçekten verilmediği görülmektedir. Betboo yatırım bonusu yalan mı? Göründüğü kadarı ile ya da uygulamada test edildiği kadarı ile site içeriğinden yatırım bonusu almanız imkansızdır.

Cevap yaz

Türkiye\'nin başkenti neresidir? ( Ankara )

Farmasi