Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

Bahis Siteleri Sikayet sitesi hoşgeldiniz lütfen sizlerden istenilen bilgileri eksizsiz olarak giriniz en kısa sürede ekibimiz sizinle irtibata geçecektir

Rüyabet Para Çekme Seçenekleri

Rüyabet para çekme seçenekleri ifadesi gündeme getirildiğinde, sitenin bu konudaki anlayışının içerisinde iki farklı yöntemin bulunduğu görülmektedir. Para çekme işlemlerinde bu iki yöntem ile minimum ve maksimum değerinde hareket edildiği de, görülecek diğer bir özelliktir.

Rüyabet Para Çekme Seçenekleri Nelerdir?

Rüyabet para çekme seçenekleri nelerdir? Site yönetimi bu konuda banka transferi seçeneğini ve jeton seçeneğini kullanıma açmıştır. Para çekim işlemleri haftanın 7 günü boyunca site yönetimi tarafından değerlendirmeye alınmaktadır. Para çekme işlemlerinde süreç konusunda minimum 45 dakika, maksimum 2 saat şeklinde bir tanımlama yapılmıştır. Gece 23:00’dan sonra para çekim talebi verilir ise, bu işlem ertesi günü sabah saatlerinde ivedi olarak gerçekleşecektir. Herhangi bir komisyon alınmamakta olup, ödemelerde bankacılık işlemleri nedeniyle kesinti yapılabileceği unutulmamalıdır. Her hafta yapılacak para çekme işlemlerinde, çekim işlemleri karşılığında herhangi bir ücret alınmadığı belirtilmiştir.

Rüyabet Para Çekme Limitleri Nelerdir?

Rüyabet para çekme limitleri nelerdir? Sorusunda banka havalesi sistemi için ve jeton sistemi için minimum limit ve maksimum limit anlayışı gündeme getirilmiştir. Banka transferi seçeneğinde gündeme getirilen minimum çekim limiti, 200 Türk lirası olarak belirlenmiştir. Banka transferi seçeneğinde meydana getirilen maksimum çekim limiti ise, 25.000 Türk lirası olarak açıklanmıştır. Jeton yöntemi ile minimum para çekim limitinin 30 Türk lirası olduğu belirtilmiş olup, yine jeton yöntemi ile maksimum para çekim limitinin 25.000 Türk lirası olduğu açıklanmıştır. 25.000 Türk lirası maksimum değerler 24 saat esasları için geçerlidir. Daha üst miktarlarda kazanç elde etmiş iseniz, bu kazançları ertesi gün çekim talebi ile geri alma hakkı sizlere tanınmaktadır.

Rüyabet Para Çekme Seçenekleri İçin Belge İstiyor mu?

Rüyabet para çekme seçenekleri için belge istiyor mu? Belge talep sistemi anlayışının gündemde olduğu site yönetimi tarafından ifade edilmiştir. Tek kural tahmin edileceği üzere, üyelerin kendi adına ait banka hesaplarını kullanmalarıdır. Kendi adınıza ait banka hesaplarını kullanıyor iseniz, limitler dahilinde çekim talebi vermiş iseniz, herhangi bir belge talebi ile karşılaşmadan, site yönetimine belge göndermeden, kazançlarınızı banka transferi seçeneği ile geri alma hakkınız bulunmaktadır.

Cevap yaz

Türkiye\'nin başkenti neresidir? ( Ankara )

Amare Global Türkiye